Skambinkite
8 451 51 629; 8 451 53 507
Dirbame
P - Pn 7:00-17:30
 • Pasvalio lopšelis-darželis „Liepaitė"

  Pasvalio lopšelis-darželis „Liepaitė"

  Puslapis ruošiamas, atsiprašome už nepatogumus

  Istorija...
 • Konkursai-parodos

  Konkursai-parodos

  Plačiau...
 • Edukacinės erdvės

  Edukacinės erdvės

  Puslapis ruošiamas, atsiprašome už nepatogumus

  Plačiau...

SEU „Kimochis" programa

 
 KIMOCHIS - socialinio emocinio ugdymo programa.
Mūsų darželyje ši programa taikoma nuo 2017  metų sausio mėnesio.

Kimočiai – žaislai, išreiškiantys jausmus, pavyzdžiui, Debesėlis, Vikšrelis, Lipšniakojė, Katė ir Balandė Meilė. Kiekvienas kimotis (personažas) „slepia kokį nors jausmą“. „Jausmai“ – tai mažos pagalvėlės. Vienoje jų pusėje yra užrašytas jausmo pavadinimas („laimingas“, „liūdnas“, „paikas“, „drąsus“ ir t. t.), kitoje – nupiešta atitinkama veido išraiška. Taip pat yra jausmų knygelės. Visi kimočiai turi ypatingas kišenėles, kur galima įdėti norimą jausmų pagalvėlę ir jausmų knygelę.

Būdami kartu, kiekvienas patenkam į kitų asmeninę erdvę – AŠ darau didžiulę įtaką mums. Ką reikia padaryti, kad būtų gera visiems? Kad lengviau būtų dirbti, žaisti, bendrauti geranoriškai,

su meile. Kuo labiau ir artimiau bendraujame, tuo daugiau konfliktų, nes, esant arti, labai padidėja EGO ir mes imame pykti, užgauti kito jausmus, kyla nesusipratimų.

Šie žaislai ir yra skirti stiprinti ir ugdyti vaikų savigarbą, pasitikėjimą savimi ir emocinį intelektą, kalbėtis apie jausmus. Vaikai mokosi pažinti, pavadinti ir valdyti jausmus, konstruktyviai bendrauti.

2017 m. balandžio 25 dieną organizuotas seminaras pedagogams, kurio tikslas - aptarti socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymo būtinumą ir galimybes ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje; susipažinti su programa ,,Kimočiai“, (Kimothis - jausmas). Seminaro lektorė Gintarė Visockė (įmonės ,,Prasminga vaikystė" vadovė). Dėkojame lektorei Gintarei už puikų seminarą.

Mokytojos S. Bagdonienės straipsnis:  „Kimočis“ ir „Zipio draugai“ – vaikų emocinio intelekto ugdymui

    

 2017 metų rugsėjo mėnesį įrengta socialinio emocinio ugdymo klasė 

    

 

 

 

 

 

 2020 m. rugpjūtį įrengta nauja erdvė socialiniam emociniam ugdymui. Čia vaikams vyksta „Kimočių", „Zipio draugai", kvapų, šviesos, dailės terapiniai užsiėmimai.

1emoc 2emoc 3emoc

4emoc

 

 

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

 • Pir. – Penkt. :
  7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis