Atnaujinta: Šeštadienis, 2018 m. kovo 31 d.

Kimočiai – žaislai, išreiškiantys jausmus, pavyzdžiui, Debesėlis, Vikšrelis, Lipšniakojė, Katė ir Balandė Meilė. Kiekvienas kimotis (personažas) „slepia kokį nors jausmą“. „Jausmai“ – tai mažos pagalvėlės. Vienoje jų pusėje yra užrašytas jausmo pavadinimas („laimingas“, „liūdnas“, „paikas“, „drąsus“ ir t. t.), kitoje – nupiešta atitinkama veido išraiška. Taip pat yra jausmų knygelės. Visi kimočiai turi ypatingas kišenėles, kur galima įdėti norimą jausmų pagalvėlę ir jausmų knygelę.

     Būdami kartu, kiekvienas patenkam į kitų asmeninę erdvę – AŠ darau didžiulę įtaką mums. Ką reikia padaryti, kad būtų gera visiems? Kad lengviau būtų dirbti, žaisti, bendrauti geranoriškai, su meile. Kuo labiau ir artimiau bendraujame, tuo daugiau konfliktų, nes, esant arti, labai padidėja EGO ir mes imame pykti, užgauti kito jausmus, kyla nesusipratimų.

     Šie žaislai ir yra skirti stiprinti ir ugdyti vaikų savigarbą, pasitikėjimą savimi ir emocinį intelektą, kalbėtis apie jausmus. Vaikai mokosi pažinti, pavadinti ir valdyti jausmus, konstruktyviai bendrauti.

     Mūsų darželyje ši programa taikoma nuo 2017  metų sausio mėnesio.

 

  • kimochis-11.jpg
  • kimochis-12.jpg
  • kimochis-13.jpg
  • kimochis-14.jpg
  • kimochis-15.jpg

Peržiūros: 5799