Į Kaziuko mugę sugužėjo mūsų liepaičiukai – čia netrūko šurmulio, spalvų, gardžių kvapų ir geros nuotaikos. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo, ragavo, džiaugėsi mugės švente ir tikra lietuviška tradicija.
Nuoširdžiai dėkojame tėvams už gausiai nukrautus stalus, už kūrybiškumą, vaišes ir bendruomeniškumą. Jūsų dėka mugė buvo kupina šilumos, dosnumo ir gražių akimirkų!
Ačiū, kad kartu kuriame gražias tradicijas mūsų darželyje 🌿